Skocz do zawartości

gdzie sklep w Łodzi lub w okolicy


Anetka

Rekomendowane odpowiedzi

Może wiecie o jakimś miejscu w Łodzi (oprócz rynku) gdzie kupię osłonki, jelita, siatki itp :cry: . Może być w niedalekiej okolicy Łodzi też :grin: :question: :question:

Pozdrawiam Anetka :lol:

 

To nie sztuka śmiać się, kiedy wszystko jest dobrze, sztuką jest szukanie uśmiechu gdy nam jest źle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Anetko, w Piotrkowie Tryb., na ul. Glinianej 6, znajduje się Firma "TECHMAT". Prowadzą sprzedaż dla zakładów masarskich i oczywiście klientów indywidualnych. Niestety nie wysyłkową, mimo, iż bardzo do tego Panią namawiałem. :D

Podaje telefon (0-44) 6476634

Jedzie się z Piotrkowa w kierunku Woli Krzysztporskiej, (trasą przez Bujny) - za przejazdem kolejowym. Przedmieścia Piotrkowa T.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Anetko w Łodzi są przynajmniej trzy hurtownie: NOMAX ul. Traktorowa 148/158, wejście od Duńskiej. Tel. 655 87 55 e-mail lodz@nomax.pl, następna to: Tech mas na ul. Al. Włókniarzy przy ul. Legionów w budynkach pokolejowych tel. 633 05 10, a ta trzecia hurtownia jest na ul. Zbąszyńskiej przy ul. Brukowej, ale dokładnego adresu nie znam.

Pozdrawiam Wosiu

Przyjacielem trzeba być,a nie bywać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wosiu ale już dotarłam na Traktorową, i kupiłam jelita kiłbasiane, i lepiej wyglądają niż te z rynku, a wogóle to mają tam wszystko tylko nie wiem jak z cenami

:grin:

Pozdrawiam Anetka :lol:

 

To nie sztuka śmiać się, kiedy wszystko jest dobrze, sztuką jest szukanie uśmiechu gdy nam jest źle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Anetka, dnia 23 List 2006 - 23:28, napisał:

Może wiecie o jakimś miejscu w Łodzi (oprócz rynku) gdzie kupię osłonki, jelita, siatki itp :cry: . Może być w niedalekiej okolicy Łodzi też :grin: :question: :question:

Mineło  kilka lat więc może jakieś aktualne dane macie na temat  zakupu jelit, siatek itd. w Łodzi?

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.