Skocz do zawartości

Sezon rowerowy rozpoczęty


cedro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo, ale najważniejsze aby z bolącymi czterema literami wsiąść ponownie na rower.

Sukces gwarantowany. Kości się rozejdą i będzie jak dawniej ;)

Ja w tym roku od początku mam już 264 km zaliczone. Ambitny plan na ten rok to 5000.

A tym się zajmuję

"Jeżeli dyskutujesz z idiotą, dobrze mieć pewność, że on nie robi tego samego." Ogden Nash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też bardzo uwielbiam rowerek . Parę lat temu przejechałem w roku 3000tys km . Mam piękną trasę koło mojego miejsca zamieszkania około 65 km gdzie większość trasy prowadzi przez puszczę Zielonkę na drogę asfaltową przypada około 25km . W tym roku jeszcze nie jechałem myślę że niebawem będzie okazja .

 

Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku ubiegłym odważyłem się na udział w Pielgrzymce Rowerowej z Rzeszowa do Częstochowy , 600km w 6 dni/ przez Zakopane/. Do celu dotarłem i w tym roku chciałbym

ten wyczyn za zgodą lekarza powtórzyć.Jestem po dwóch zawałach i z zastawką z defektem.

Pozdrawiam Ed.

Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, hej ja z Wami. Też uwielbiam rower. Sezon rozpocząłam w niedzielę. Nie wspomnę co mnie boli, ale to przejdzie. Jeżdżę najczęściej w soboty i niedziele. Staram się trzymać z daleka od dróg głównych. Uwielbiam pomykać w Puszczy Kampinoskiej. Mój rekord to 82 km jednego dnia , które przejechałam w ubiegłym roku , kiedy pomyliliśmy trasę.

Rower to jest to " co tygryski lubią najbardziej" :)

W dobrym towarzystwie, wszystko jest dwa razy lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś walczy" ze złym cholesterolem jeżdżąc rowerem?. Ja walczę i to z dobrym skutkiem.

W ubiegłym sezonie licznik pokazał przejechane ponad 5 tys km.W tym roku byłem już

w Chorwacji a 3 lipca wybieram się na tą trasę:Rowerem

Było by miło spotkać kogoś z wędzarniczej braci , mieszkającego na trasie przejazdu.

Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobotę rano wróciłem z Wilna/ autokarem /.W Pielgrzymce Rowerowej w której uczestniczyłem przejechałem rowerem 831 km. Dzienne pokonywałem nawet po 170 km .

Trochę przykro , że to już się skończyło.

W grupie około 70 osób byli kolarze z całej Polski a także z Irlandii. Najmłodszy uczestnik miał 11 lat ,najstarszy około 70. Dla uczestników było to wielkie wyzwanie i zarazem wspaniałe przeżycie . Pozdrawiam Wędzarniczą Brać używającą do podróżowania , również roweru.

Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pielgrzymce Rowerowej w której uczestniczyłem przejechałem rowerem 831 km

Witaj kol. CPN,

respekt :grin:

może podzielisz się wrażeniami, jakieś fotki lub linki.

Pozdrawiam

http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png

"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.